Yandex Metrika
Yükleniyor

Google Maps

Yol Tarifi Al

WhatsApp

Mesaj Gönderin

İletişim

Bize Ulaşın
Tişört İmalatında 30+ Yıllık Tecrübe

HAKKIMIZDA

Ak Tekstil Empirme San ve Tic Ltd Şti.
Tişört İmalatında 31+ Yıllık Tecrübe

Firmamız 1992 yılında Ak Tekstil Empirme San ve Tic Ltd Şti. ismi ile kurulmuş olup 31 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bu süre zarfında firmamızın odaklandığı başlıca faaliyet alanı tişört ve sweatshirt toptan üretimini gerçekleştirmek olmuştur. Müşterilerimizin talep ettikleri ürünleri bizlere sipariş vererek birinci kalite kumaş ve işçilik ile çok kısa süre içinde hazırlamaktayız. Yüksek oranda devam eden müşteri talepleri, aynı hız ve kalitede imalatını gerçekleştirme suretiyle firmamız kendine bu alanda saygın bir yer edinmiştir. Çağın modern teknolojileri ile gerçekleşen üretimimiz, yüksek kapasite ve çeşitliliği, sipariş verenlere tercih etme sebebi oluşturmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda verimli ve kaliteli üretim ve hizmet anlayışımız devam edecektir.

Genel Kalite Politikamız

Sosyal Sorumluluk

Üretim süreçlerinin tüm Sağlığı ve Güvenliği yanı sıra müşterilerinin Sosyal Uygunluk ihtiyaçlarına göre ve küresel kriterlerini karşılayan fark olmasını sağlar.

İnsan Odaklı Çalışma

İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştirir, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimser.

Doğal Kaynak Kullanımı

Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getirir ve sürdürülebilir doğal kaynakkullanımını destekleyecek şekilde üretimini gerçekleştirir.

Sektörel Tecrübe

30 + Yıl

Sektörel Tecrübe
Tamamlanmış Proje

4200 + Adet

Tamamlanmış Proje
Mutlu Müşteri

1500 + Adet

Mutlu Müşteri
Memnuniyet

100 %

Memnuniyet